חזרתי אחרי דיי הרבה זמן...

פורום יויו - yoyo איפה קונים, תרגילים, שאלות ותשובות... הכול בנושא יויו

המנהלים: tomjuggling, d2sick2

חוקי הפורום
זהו פורום יויו, בו מדברים רק על דברים הקשורים במשחק ביויו, ובאומנות היויו

חזרתי אחרי דיי הרבה זמן...

הודעהעל ידי CarTManDan » 21/01/2012

אז קצת יותר משנה לא נגעתי ביויו, ועכשיו חזרתי אליו קצת, ויש לי כמה שאלות:

1. יש לי YOYOFACTORY GRIND MACHINE, אם אני רוצה לחבר אליו COUNTERWEIGHT(קוביה) זה יהיה בסדר או שצריך יויו מיוחד?
2. אם אני ייקח סתם קוביה של שש בש ויקדח חור באצע זה יתאים?
3. לגבי חוטים, כל כמה זמן בערך צריך להחליך חוט?(מבחינת שעות, כי אני יכול לשחק יום אחד שעה ויום אחר עשר דקות), כי חוט חדש לדוגמא הוא ממש רך ונוח יותר לשחק איתו, אבל אחרי כמה שעות הוא כבר מתחיל להיות קשה יותר ומגעיל כזה, הבעיה היא שהחוט לא טוב, אני עושה משהו לא בסדר או שזה בסדר ככה?
4. אני רוצה להזמין חוטים, איזה חוטים הכי מומלץ?(פוליאסטר 100%, כותנה, חצי חצי?)
5. מאיפה להזמין? אם אני לא טועה את היויו הזמנתי מTHEYOSTORE, אבל עכשיו יש THEYOSTORETOO, אז אם להזמין משם תוכלו בבקשה להראות איזה חוטים כדאי משם ואם לא משם אז איזה אתר כדאי שיהיה עם תשלום PAYPAL.

תודה רבה
דן.
CarTManDan
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: חזרתי אחרי דיי הרבה זמן...

הודעהעל ידי d2sick2 » 23/01/2012

CarTManDan כתב:אז קצת יותר משנה לא נגעתי ביויו, ועכשיו חזרתי אליו קצת, ויש לי כמה שאלות:

1. יש לי YOYOFACTORY GRIND MACHINE, אם אני רוצה לחבר אליו COUNTERWEIGHT(קוביה) זה יהיה בסדר או שצריך יויו מיוחד?
2. אם אני ייקח סתם קוביה של שש בש ויקדח חור באצע זה יתאים?
3. לגבי חוטים, כל כמה זמן בערך צריך להחליך חוט?(מבחינת שעות, כי אני יכול לשחק יום אחד שעה ויום אחר עשר דקות), כי חוט חדש לדוגמא הוא ממש רך ונוח יותר לשחק איתו, אבל אחרי כמה שעות הוא כבר מתחיל להיות קשה יותר ומגעיל כזה, הבעיה היא שהחוט לא טוב, אני עושה משהו לא בסדר או שזה בסדר ככה?
4. אני רוצה להזמין חוטים, איזה חוטים הכי מומלץ?(פוליאסטר 100%, כותנה, חצי חצי?)
5. מאיפה להזמין? אם אני לא טועה את היויו הזמנתי מTHEYOSTORE, אבל עכשיו יש THEYOSTORETOO, אז אם להזמין משם תוכלו בבקשה להראות איזה חוטים כדאי משם ואם לא משם אז איזה אתר כדאי שיהיה עם תשלום PAYPAL.

תודה רבה
דן.

אהלן דן!
טוב שחזרת :)
1) יהיה בסדר גמור.
2)זה תלוי אם היא כבדה מספיק... קוביות קטנות לא כבדות מספיק כדי לתת את אפקט ה"קאנטר וויט"(משקל-נגדי) אורך המקצוע אמול להיות בין1.5 ל2 סמ בערך..
3)אתה עושה בסדר גמור ורק שתדע שיש אנשים(אני..) שאוהבים לפעמים חוט ישן וקשה.... אבל באמת לפעמים כיף להחליף לחוט חדש.
4)הכי טוב זה לנסות כמה סוגים ולהחליט לבד מה אתה אוהב... אני אוהב טייפ8 100% פולי.... :P
5)אני (ברור..), ימליץ לך להזמין מבאבאיויו, קישור נמצא בחתימה שלי.... אגב, ניתן לשלם גם בפייפאל. (;
6) בהצלחה ותרגיש חופשי לשאול עוד שאלות! באתר תוכל גם למצוא סרטוני הדרכה מגניבים בעברית שאני ושאר הבאבות צילמנו.... מומלץ!

שיהיה רק טוב, דודו
תמונה
באבאיויו מקדם את תרבות היויו בישראל.
http://www.babayoyo.com
סמל אישי של המשתמש
d2sick2
מנהל
מנהל

חזור אל יויו - yoyo

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד